home > Financování hypotéky  > Financování, hypotéky

Financování, hypotéky

 

Financování, hypotéky, zajišťuje pro RK Moravia společnost FINCENTRUM – finanční poradenství, jejímž hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti financí, hypotenčních úvěrů a kompletní zpracování úvěrových a pojišťovacích produktů.

Na jednom místě a během jediné schůzky získáte nabídku všech hypoték od všech bank. Vybereme a kompletně zajistíme optimální typ financování právě pro Vás. Zajišťujeme hypotéky se zvýhodněnými podmínkami. Všechny služby jsou zdarma.

 

<< zpět

Tip makléře

Pronájem stavebního pozemku

Mor.Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu, stavební pozemek v Moravských Budějovicích. Součástí pozemku je stavba (bývalý rodinný dům) ve které jsou: dvě truhlářské dílny částečně vybavené, kancelář, šatna a WC. Dále je na pozemku velká stodola 14,5 metrů x 6,5 metrů. Ke stavebnímu pozemku 1097 m2, náleží i 116 m2 ostatní plochy. Pozemek leží v zastavěné části obce. Okolní zástavba: rodinné domy. Pozemek je  deset minut pěší chůze od náměstí. Přístup k pozemku je po asfaltové cestě, velkou bránou je  možnost vjíždět i nákladními automobily. Vhodné jako sklad s prodejnou, nebo stavba bytového domu. K pozemku jsou dovedeny všechny inženýrské sítě.

Cena:30.000,-kč měsíčně  + provize  RK