home > Financování hypotéky  > Financování, hypotéky

Financování, hypotéky

 

Financování, hypotéky, zajišťuje pro RK Moravia společnost FINCENTRUM – finanční poradenství, jejímž hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti financí, hypotenčních úvěrů a kompletní zpracování úvěrových a pojišťovacích produktů.

Na jednom místě a během jediné schůzky získáte nabídku všech hypoték od všech bank. Vybereme a kompletně zajistíme optimální typ financování právě pro Vás. Zajišťujeme hypotéky se zvýhodněnými podmínkami. Všechny služby jsou zdarma.

 

<< zpět

Tip makléře

Rodinný dům

Jemnice

Rodinný dům

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji RD v Jemnici okres Třebíč.

Rodinný dům stojí v historické části města na Havlíčkově náměstí,  ve vzdálenosti  50 m od hlavního náměstí.  V blízkosti je Jemnický zámek s překrásným zámeckým parkem. 

V přízemí domu je vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň, koupelna s vanou a WC, vedle koupelny je kotelna. Z chodby se dá vstoupit na  uzavřený dvůr  na jehož konci stojí jednoposchoďová dílna. V chodbě je i vstup do sklepa.

Po dřevěném schodišti vstupujeme do prvního patra, kde je  chodba, kuchyň, ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj. Také je zde vstup na půdu, ve které by  mohly být další obytné místnosti. S chodby je i vstup na balkon, který je nad uzavřeným dvorem. Na  balkoně je nevytápěné WC.

Dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na pevná paliva nebo je možné přepnou na elektrický kotel.  Okna a dveře jsou dřevěné, podlahy v přízemí beton a koberce.  V prvním poschodí jsou podlahy dřevěné.  V domě je přípojka na plyn. Střecha je pokryta pálenou taškou. 

RD se prodává s kompletním zařízením.  Při rychlém jednání možná sleva.

Cena: 3.800.000,-kč                                                                                                                              PENB G