home > Služby  > Služby

Služby

 

Nabízíme vám kompletní servis v prodeji nemovitostí zcela zdarma!

- posouzení tržní ceny nemovitosti
- posouzení zájemcem předložených podkladů, jejich kontrola z běžně dostupných zdrojů, prověření případných      právních vad
- prohlídka nemovitosti
- pořízení fotodokumentace
- home staging
- zpracování nabídky pro inzerci
- propagace prostřednictvím databáze poptávajících klientů
- inzerce a propagace nemovitosti
- inzerce a propagace nemovitosti na internetových realitních portálech
- inzerce a propagace nemovitosti na firemním webu
- inzerce a propagace nemovitosti prostřednictvím vývěsek
- zajištění inzertní plachty a umístnění na nemovitost
- prohlídky nemovitosti se zájemci vč. vyhotovení "Protokolu o prohlídce" za účelem evidence poptávek
- podávání pravidelných reportů zájemci
- pravidelné informování zájemce o průběhu zprostředkování
- zajištění aktuálního výpisu z katastru nemovitostí před uzavřením kupní smlouvy
- zajištění uzavření rezervační smlouvy
- prověření schopnosti uhradit kupní cenu potencionálním kupujícím, popř. zajištění financování kupní ceny
- vyhotovení návrhu příslušné kupní smlouvy a souvisejících dokumentů vč. asistence při uzavírání smlouvy
- úhrada nákladů na ověření podpisů na listinách
- zajištění advokátní úschovy finančních prostředků, vč. asistence při uzavírání smlouvy a plnění podmínek pro výplatu peněz z jistotního účtu
- zajištění aktuálního výpisu z katastru nemovitostí po převodu vlastnického práva na kupujícího za účelem    vyplacení kupní ceny
- zajištění podání návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí
- úhrada správního poplatku za podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí
- vyhotovení přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí a podání na příslušný finanční úřad
- zajištění vyhotovení energetického štítku (PENB)
- zajištění vyhotovení znaleckého posudku k dani z převodu nemovitých věci, bude-li potřeba
- zajištění vyhotovení geometrických zaměření a geometrických plánů, bude-li potřeba
- vyhotovení předávacího protokolu a asistence při předání nemovitosti kupujícímu
- zajištění nebo asistence při převodu energií a služeb souvisejících s užíváním nemovitosti

Nejvyšší provize naší kanceláře je 2% z prodejní ceny nemovitosti, při zachování nejnižší provize 30.000,-Kč. 

 

Mimosoudní řešení sporu s prodávajícím – od 1. února s ČOI

 (Praha, 1. únor 2016) S účinností od února 2016přináší novela zákona o ochraně spotřebitele další možnost řešení sporu spotřebitele s prodávajícím, pokud se sami nedohodnou na oboustranně přijatelném kompromisu. Rolí mediátora zákon pověřuje mj. Českou obchodní inspekci. Lze předpokládat, že této možnosti budou využívat zejména spotřebitelé, kteří nejsou spokojeni se způsobem vyřízení reklamace nebo s jejím zamítnutím ze strany prodávajícího nebo poskytovatele služeb. Cílem nové právní úpravy je umožnit spotřebitelům vyřešení sporu mimosoudní 

 

<< zpět

Tip makléře

Byt 2+kk

Babice okres Třebíč

Byt 2+kk

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nadstandardní byt 2+kk s terasou a zahradou, po kompletní rekonstrukci. Obytná plocha bytu je 73 m2.  V bytě je velký obývací pokoj s kuchyní o velikosti 36 m2,  ložnice a koupelna.  Byt má dva vstupy, jeden ze silnice do uzavřeného dvora, kde je možnost parkování auta. Druhý z terasy s výhledem do zahrady 400 m2. Vytápění bytu je tepelným čerpadlem a větším krbem na dřevo, který je v obývacím pokoji s kuchyní.  Dům s bytem stojí na kraji obce v klidné přírodní lokalitě.

Byt patří Holandskému majiteli a rekonstrukce bytu byla provedena z nejkvalitnějších stavebních materiálů.  Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 11 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic.  V obou městech jsou veškeré služby, školy , nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod.  Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě.

Cena:3.500.000,-kč + provize RK

Byt je možné financovat  i na splátky.  20 %  ihned a 80% ve 30.ti letých splátkách s ročním úrokem 3.75 %.  

As an exclusive agency, we offer for sale a high-standard 2+kk apartment with a terrace and garden, after complete reconstruction. The living area of the apartment is 73 m2. The apartment has a large living room with a kitchen of 36 m2, a bedroom and a bathroom. The apartment has two entrances, one from the road to a closed yard, where there is a possibility to park a car. The second from the terrace overlooking the garden of 400 m2. The apartment is heated by a heat pump and a larger wood-burning fireplace in the living room with the kitchen. The house with an apartment stands on the outskirts of the village in a quiet natural location.

The apartment belongs to the Dutch owner and the apartment was renovated using the highest quality building materials. The apartment is connected to all utility networks in the village. The village is 11 km from Třebíč and 13 km from Moravské Budějovice. All services, schools, hospitals, social services are available in both cities. services, swimming pool, retirement home, etc. Forty km from Babice is the possibility of summer recreation at the Vranovská Reservoir.

The apartment can also be financed in installments. 20% immediately and 80% in 30-year installments with an annual interest of 3.75%.

Byt 3+kk

Babice okr. Třebíč

Byt 3+kk

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji luxusní  apartmán 3+kk, zahradu a podíl na příjezdové cestě, v rezidenčním komplexu na okraji obce Babice u Lesonic. Obytná plocha bytu je 129 m2. S bytu, ve zvýšeném přízemí, je krásný výhled do přírody. Dominantou bytu je šedesát dva metrový obývací pokoj s profesionálním kuchyňským koutem. Z bytu se vychází skleněnými posuvnými dveřmi na větší terasu. Dále jsou v bytě 2 ložnice, 1 koupelna + WC.  Dále je v bytě 1 šatna a 1 tech. místnost,  Vytápění a ohřev vody je řešeno tepelným čerpadlem a solárními panely s baterií.  Vše na dálkové ovládání.  V obývací místnosti je velký krb na dřevo. Byt má 2 vstupy, jeden z hlavní silnice na velký uzamykatelný dvůr, kde Je  možné parkovat autem. Další příjezd do bytu je ze zadní části, kde je přední část domu s terasou.

Před terasou je parkovací stání pro 3 auta. Před parkovacím stáním je 400 m2 zahrada.  Dům z bytem byl v roce  2021 kompletně zrekonstruovaný.  Byt patří Holandskému majiteli a rekonstrukce bytu byla provedena z nejkvalitnějších stavebních materiálů.  Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 11 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic.  V obou městech jsou veškeré služby, školy , nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod.  Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě.

Byt je možné financovat  i na splátky.  20 %  ihned a 80% ve 30.ti letých splátkách s ročním úrokem 3.75 %.  

Cena:4.200.000,-kč     + provize RK                                                                                                 PENB  C

As an exclusive agency, we offer for sale a luxury apartment in a residential complex on the outskirts of the village of Babice near Lesonic. The living area of the apartment is 129 m2. From the apartment, on the raised ground floor, there is a beautiful view of nature. The dominant feature of the apartment is the sixty-two meter living room with a professional kitchenette. The apartment is exited through sliding glass doors to a larger terrace. The apartment also has 2 bedrooms, 1 bathroom + WC. The apartment also has 1 dressing room and 1 tech. room, Heating and water heating is solved by a heat pump and solar panels with a battery. All by remote control. There is a large wood-burning fireplace in the living room. The apartment has 2 entrances, one from the main road to a large lockable yard where you can park your car. Another entrance to the apartment is from the back, where the front of the house is with a terrace.

There is a parking space for 3 cars in front of the terrace. There is an 805 m2 garden in front of the parking lot. The apartment building was completely renovated in 2021. The apartment belongs to the Dutch owner and the apartment was renovated using the highest quality building materials. The apartment is connected to all utility networks in the village. The village is 11 km from Třebíč and 13 km from Moravské Budějovice. All services, schools, hospitals, social services are available in both cities. services, swimming pool, retirement home, etc. Forty km from Babice is the possibility of summer recreation at the Vranovská Reservoir.

The apartment can also be financed in installments. 20% immediately and 80% in 30-year installments with an annual interest of 3.75%.

Cena:4.200.000,-kč     + provize RK                                                                                                 PENB  C