home > O RK Moravia  > O RK Moravia

O RK Moravia

 

RK Moravia je moderní, dynamická společnost, která se zabývá prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí. Sídlíme na adrese Partyzánská 972  v Moravských Budějovicích.

Najdete nás na internetových stránkách www. rk-moravia.cz.

Psát nám můžete na náš email: rkmoravia@gmail.com.

Telefonovat  od 9 do 22 hod. na mob.tel.: 605 900 563  

Naše kancelář je otevřena pondělí až pátek od 9.00 hod. do 20.00 hod. V případě nepřítomnosti pro Vás vyhledáváme nové nemovitosti. Volat můžete i mimo uvedenou pracovní dobu a to i v sobotu, neděli a o svátcích.

 

<< zpět

Tip makléře

Byt 4+1

Babice u Lesonic

Byt 4+1

Nabízíme k prodeji nadstandardní byt 4+1 v rodinném domě Babice u Lesonic. RD je rozdělen na dva byty se samostatnými vchody. Byt 4+1 je v přízemí RD. Před domem je velká terasa, parkoviště a zahrada.

Do domu je vstup z terasy.  Dům je 10 let starý a byl využíván jako letní penzion. Byt je vytápěn tepelným čerpadlem a je kompletně zařízen.                                                                                    PENB G

Cena: 4.500.000,-kč   včetně zahrady, provize RK a právního servisu

Byt 3+1

Babice u Lesonic

Byt 3+1

Nabízíme k prodeji nadstandardní byt 3+1 v rodinném domě Babice u Lesonic. RD je rozdělen na dva byty se samostatnými vchody. Byt 3+1 je v podkroví RD. Před domem je velká terasa, parkoviště a zahrada.

Do domu je vstup z terasy do velké předsíně  ze které je vstup po schodišti  do obytné části. Na pravé straně je velký obývací pokoj a na levé kuchyně ze které je možné jít do koupelny, která je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC.  Z kuchyně jdeme do menší  předsíně ze které je vstup do ložnice a dvou dětských pokojů. Profesionální kuchyň je včetně spotřebičů ( elektrická trouba, myčka a mrazák).  Dům je 10 let starý a byl využíván jako letní penzion. Byt má elektrické vytápění a je kompletně zařízen.                                                                                            PENB  G

Cena:3.500.000,-kč  včetně zahrady 408 m2 , provize RK a právního servisu.

Pronájem Restaurace

Mor.Budějovice

Pronájem Restaurace

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu  Restauraci  Venuše, v Moravských Budějovicích.  Restaurace má 30 míst v přední části. Za restaurací je venkovní posezení  s 30-ti místy a za ní je menší salonek s 20-ti místy.  Restaurace je na lukrativním místě, nám.Míru 32.  Volná ihned.                                                      PENB  G

Cena: 30.000,-kč  měsíčně  + energie, + provize RK