home > O RK Moravia  > O RK Moravia

O RK Moravia

 

RK Moravia je moderní, dynamická společnost, která se zabývá prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí. Sídlíme na adrese Partyzánská 972  v Moravských Budějovicích.

Najdete nás na internetových stránkách www. rk-moravia.cz.

Psát nám můžete na náš email: rkmoravia@gmail.com.

Telefonovat  od 9 do 22 hod. na mob.tel.: 605 900 563  

Naše kancelář je otevřena pondělí až pátek od 9.00 hod. do 20.00 hod. V případě nepřítomnosti pro Vás vyhledáváme nové nemovitosti. Volat můžete i mimo uvedenou pracovní dobu a to i v sobotu, neděli a o svátcích.

 

<< zpět

Tip makléře

Rodinný dům

Jaroměřice nad Rokytnou

Rodinný dům

Nabízíme k prodeji RD v Jaroměřicích nad Rokytnou. Dům je po částečné rekonstrukci. Celková plocha pozemku je 424 m2.  Zahrada  200 m2.  V domě je 5 místností  o ploše 92 m2. RD má velký sklep, vlastní studnu a na zahradě větší garáž a jednu technickou místnost. Další možností pro parkování je velký průjezd. Dům má dva půdní prostory pro vestavbu, jeden nad domem a druhý nad přístavbou na zahradě. Vytápění bylo dosud lokálním topením na tuhá paliva ale do průjezdu je natažena přípojka plynu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Ve městě je veškerá občanská vybavenost: ZŠ, pošta, lékař, zubní lékař, technické služby, pohřební služby, školka, hotel, restaurace, kostel, koupaliště, fotbalový stadion,  tenisové dvorce. V Jaroměřicích je také vlakové a autobusové nádraží.  Ve středu města stojí  barokní zámek s chrámem sv. Markéty a krásná zámecká zahrada. Vše je dostupné  pět minut chůze od RD (vyjma vlakového nádraží a techn. služeb).                                                                   PENB  G

Cena: 1.850.000,-Kč