home > Nemovitosti  > Byty pronájem

Byt 2+kk

Dešná u Dačic

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu bezbariérový byt 2+kk, v přízemí bytového domu v Dešné u Dačic. Plocha bytu je 26 m2. Byt je vytápěn elektřinou. Byt má velký obývací pokoj s výhledem na ulici před domem, menší místnost  s kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a digestoří. po pravé stgraně kuch. linky je menší stolek se dvěma židlemi.  S kuchyně se vchází do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.  Vedle kuchyňské linky je vchod do komory, kde je i pračka. V kuchyni a pokoji je plovoucí podlaha. Na chodbě před bytem je společný prostor pro kačárky a kola. Za domem je před zahrádkami prostor pro zahradní sezení, grilování a pod. Před bytovým domem je parkoviště. Vzdálenost od Jemnice je 8 km. V Jemnici je veškerá občanská vybavenost.

Cena: 6.500,-kč měsíčně včetně energií  + provize RK, + 1 kauce 6.500,-kč                                                              PENB G

 
 

<< zpět

Tip makléře

Byt 2+kk

Babice u Lesonic

Byt 2+kk

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi pěkný byt 2+kk, se zahradou, v Babicích u Lesonic.

Byt je částečně vybaven. Má novou kuchyňskou linku, novou koupelnu a před bytem je velká zastřešená pergola ze které je krásný výhled do přírody. Před ní 2 parkovací místa. Za bytem je menší sklad.  Před pergolou je 300 m2 velká zahrada. Byt je vytápěn el. podlahovým topením, podlaha v bytě- dlažba. Do jídelny s kuchyní je vchod velkou prosklenou stěnou. Celková plocha bytu je 66 m2. K bytu je příjezd po zpevněné dlážděné komunikaci. Babice jsou 11 km od Třebíče (15 minut jízdy autem) a 13 km od Moravských Budějovic, kde je veškerá občanská vybavenost.  Byt bude k nastěhování v březnu, po kolaudaci a přidělení čísla popisného.                                                  PENB C   úsporná

Byt je možné financovat  i na splátky.  20 %  ihned a 80% ve 30.ti letých splátkách s ročním úrokem 3 %.  

Cena: 1.600.000,-včetně právních služeb a provize RK, 

Byt 2+kk

Babice okres Třebíč

Byt 2+kk

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nadstandardní byt 2+kk s terasou a zahradou, po kompletní rekonstrukci. Obytná plocha bytu je 77 m2.  V bytě je velký obývací pokoj s kuchyní,  ložnice a koupelna.  Byt má dva vstupy, jeden ze silnice do uzavřeného dvora, kde je možnost parkování auta. Druhý z terasy s výhledem do zahrady 400 m2. Vytápění bytu je tepelným čerpadlem a větším krbem na dřevo, který je v obývacím pokoji s kuchyní.  Dům s bytem stojí na kraji obce v klidné přírodní lokalitě.

Byt patří Holandskému majiteli a rekonstrukce bytu byla provedena z nejkvalitnějších stavebních materiálů.  Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 11 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic.  V obou městech jsou veškeré služby, školy , nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod.  Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě.

Cena:3.500.000,-kč + provize RK

Byt je možné financovat  i na splátky.  20 %  ihned a 80% ve 30.ti letých splátkách s ročním úrokem 3 %.