home > Nemovitosti  > Byty pronájem

Pronájem bytu 3+kk

Pronájem bytu 3+kk

Babice u Lesonic

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu luxusní apartmán v rezidenčním komplexu na okraji obce Babice u Lesonic. Celková obytná plocha bytu činí 129 m2. Dominantou bytu je šedesát dva metrový obývací pokoj s moderní kuchyní , která je plně vybavena. Z obývacího pokoje se vychází skleněnými posuvnými dveřmi na větší terasu, ze které je krásný výhled do přírody. Dále jsou v bytě 2 ložnice a dvě technické místnosti. K ložnici vedle obývacího pokoje náleží prostorná koupelna se sprchou, vanou a WC.  Byt má 2 vstupy, jeden z hlavní silnice na velký uzamykatelný dvůr, kde je možné parkovat autem. Další příjezd do bytu je ze zadní části, kde je přední část domu s terasou.
Před terasou je parkovací stání pro 3 auta. Před parkovacím stáním je 400 m2 zahrada. Dům z bytem byl v roce 2021 kompletně zrekonstruovaný. Byt patří Holandskému majiteli a rekonstrukce bytu byla provedena z nejkvalitnějších stavebních materiálů. Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 12 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic. V obou městech je veškerá občanská vybavenost ( školka, ZDŠ , gymnázium, nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod. ) Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě.

Cena: 15.000,-  + kauce + energie a provize RK                                                                                                    PENB C

více >
 
Byt 2+kk

Byt 2+kk

Dešná u Dačic

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu bezbariérový byt 2+kk, v přízemí bytového domu v Dešné u Dačic. Plocha bytu je 26 m2. Byt je vytápěn elektřinou. Byt má velký obývací pokoj s výhledem na ulici před domem, menší místnost  s kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a digestoří. po pravé stgraně kuch. linky je menší stolek se dvěma židlemi.  S kuchyně se vchází do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.  Vedle kuchyňské linky je vchod do komory, kde je i pračka. V kuchyni a pokoji je plovoucí podlaha. Na chodbě před bytem je společný prostor pro kačárky a kola. Za domem je před zahrádkami prostor pro zahradní sezení, grilování a pod. Před bytovým domem je parkoviště. Vzdálenost od Jemnice je 8 km. V Jemnici je veškerá občanská vybavenost.

Cena: 6.500,-kč měsíčně včetně energií  + provize RK, + 1 kauce 6.500,-kč                                                              PENB G

více >
 
strana: 1 / 1   celkem: 2 záznamů

Tip makléře

Prodej 3+kk

Babice u Lesonic

Prodej 3+kk

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji luxusní  apartmán v rezidenčním komplexu na okraji obce Babice u Lesonic. Celková obytná plocha bytu činí 129 m2.  Dominantou bytu je šedesát dva metrový obývací pokoj s moderní kuchyní , která je plně vybavena. Z obývacího pokoje  se vychází skleněnými posuvnými dveřmi na větší terasu,  ze které je krásný výhled do přírody.  Dále jsou v bytě 2 ložnice a dvě technické místnosti.  K ložnici vedle obývacího pokoje náleží prostorná koupelna se sprchou, vanou a WC.   Byt má 2 vstupy, jeden z hlavní silnice na velký uzamykatelný dvůr, kde je  možné parkovat autem. Další příjezd do bytu je ze zadní části, kde je přední část domu s terasou.

Před terasou je parkovací stání pro 3 auta. Před parkovacím stáním je 400 m2 zahrada.  Dům z bytem byl v roce  2021 kompletně zrekonstruovaný.  Byt patří Holandskému majiteli a rekonstrukce bytu byla provedena z nejkvalitnějších stavebních materiálů.  Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 12 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic.  V obou městech je veškerá občanská vybavenost ( školka, ZDŠ , gymnázium, nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod. ) Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě.

Cena: 3.200.000, -kč   je možné  hotově zaplatit 20% a zbytek na 30-ti leté splátky s 3,5% úrokem od majitele.