home > Nemovitosti  > Hledáme pro klienty > Nabídněte nemovitost

Nabídněte nemovitost

Domy, byty, zahrady, chaty, pozemky i komerční prostory k podnikání.

 
 

<< zpět

Tip makléře

Byt 2+1

Babice u Lesonic

Byt 2+1

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt  2+1.  V bytě je velká obývací místnost, ložnice, koupelna se sprchou, WC a kuchyň.  Kuchyň je vybavena el.troubou, mikrovlnkou, myčkou a el. sporákem. Dům s bytem je v krásném prostředí s výhledem do přírody. Celková plocha bytu je 81,5 m2. Před bytem je parkoviště a malá zahrádka. Byt má dva vchody, jeden ze silnice na uzavřený dvůr a druhý ze zadní strany s příjezdem po silnici.         PENB C

Cena: na dotaz v RK                                                                                                                   

3+kk

Babice u Lesonic

3+kk

Nabízíme k prodeji luxusní apartmán s terasou v rezidenčním komplexu na okraji obce Babice u Lesonic.

 Celková obytná plocha bytu činí 129 m2. Dominantou bytu je šedesát dva metrový obývací pokoj s moderní kuchyní , která je plně vybavena. Z obývacího pokoje se vychází skleněnými posuvnými dveřmi na větší terasu, ze které je krásný výhled do přírody. Dále jsou v bytě 2 ložnice a dvě technické místnosti. K ložnici vedle obývacího pokoje náleží prostorná koupelna se sprchou, vanou a WC. Byt je vybaven klimatizací a solární elektrárnou s baterií, která pokryje kompletní spotřebu elektrické energie. Byt má 2 vstupy, jeden z hlavní silnice na velký uzamykatelný dvůr, kde je možné parkovat autem. Další příjezd do bytu je ze zadní části, kde je přední část domu s terasou.
Před terasou je parkovací stání pro 3 auta. Před parkovacím stáním je 280 m2 zahrádka. Dům z bytem byl v roce 2021 kompletně zrekonstruovaný. Byt patří Holandskému majiteli a rekonstrukce bytu byla provedena z nejkvalitnějších stavebních materiálů. Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 13 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic. V obou městech je veškerá občanská vybavenost ( školka, ZDŠ , gymnázium, nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod. ) Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě.
                                                                            

Cena:na dotaz v RK                                                                                                                                PENB C

Zahrada

Mor. Budějovice

Zahrada

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zahradu s chatou v Moravských Budějovicích. Zahrada o velikosti 427 m2 leží v klidném místě na okraji města, je zde 8 ovocných stromů (jablka, švestky a blumy) a 7 keřů rybízů.  Na zahradě stojí chata která je celá podsklepená. Do chaty je zavedena elektřina.  K zahradě se dá zajet s autem.  Volná ihned.

Cena: 1.200.000,-kč  + provize RK