home > Nemovitosti  > Komerční prostory

Pronájem kanceláří

Pronájem kanceláří

Žďár nad Sázavou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu 3 kanceláře. Dvě menší po 11 m2 a jedna velká 41 m2. Všechny kanceláře jsou vybaveny nábytkem. Ke kancelářím patří chodba a kuchyňka s umyvadlem a sprchou 10 m2. K dispozici je parkoviště pro 6 aut. Kanceláře jsou v přízemí v udržované zahradě. Vše na ulici Okružní ve Žďáru nad Sázavou.

Kanceláře jsou volné ihned.

více >
 
prodejna, kavárna

prodejna, kavárna

Moravské Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu nebytový prostor k podnikání v Moravských Budějovicích.  Prostor je v dolní polovině náměstí a je  vhodný pro kavárnu, bufet nebo i prodejnu.  Přední místnost s velkou výlohou a krásným výhledem na náměstí je velká 7,30 x 6,30 m, navazující místnost je 3,5 x 3,5 m, za ní je místnost 3,80 x 3,30 m a poslední  je 8,5 x 4,20m.  Vytápění ústředním topením na plyn. Celkem tedy 106 m2.                                                               

Prostory jsou vytápěné ústředním topením na plyn.   Volné ihned.                                                           PENB  G

Cena: 14.000,-kč  + energie, + provize RK      

více >
 
strana: 1 / 1   celkem: 2 záznamů

Tip makléře

3+kk

Babice u Lesonic

3+kk

Ve ýhradním zastoupení nabízíme k prodeji luxusní apartmán s terasou v rezidenčním komplexu na okraji obce Babice u Lesonic.

Byt 4+1

Babice u Lesonic

Byt 4+1

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nadstandardní apartmán v rezidenčním komplexu na okraji obce Babice u Lesonic. Celková obytná plocha bytu činí 152 m2. Dominantou bytu je 59 m2 obývací pokoj s moderní kuchyní , která je plně vybavena. Dále jsou v obývacím pokoji velká krbová kamna s výměníkem napojená na ústřední topení. Z obývacího pokoje se vychází skleněnými posuvnými dveřmi na velkou terasu o velikosti 50 m2 ze které je velmi pěkný výhled do přírody. Dále je v bytě ložnice, velká koupelna se dvěma umyvadly, sprchou a WC, dva dětské pokoje, dvě technické místnosti vybavené pračkou a sušičkou a samostatné WC.
K bytu patří jedna garáž. Nový byt byl postaven v roce 2023. Byt patří Holandskému majiteli a byl postaven z nejkvalitnějších stavebních materiálů. Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 12 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic. V obou městech je veškerá občanská vybavenost ( školka, ZDŠ, gymnázium, nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod. ) Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě. Byt je možné financovat i na splátky. 20 % ihned a 80% ve 30-ti letých splátkách s ročním úrokem 2,5 %. PENB C

Cena v realitní kanceláři

Nabídněte nemovitost

Domy, byty, zahrady, chaty, pozemky i komerční prostory k podnikání.